Mama sem -se pravi ,da sem daleč od popolnosti.
Delam napake.
Velikokrat izgubim ,kar si zamislim.
Pozabljam stvari in včasih si preprosto želim biti le tiho.
Vendar ne glede na vse sem le MAMA, katera neizmerno ljubi svoje otroke. :):)
Najdražja beseda na svetu je MAMA . Vsem mamam tega sveta vse ,vse dobro 🙂 🙂 za vaš- naš dan 🙂
Predsednica DU Hrastnik
Branka Skaza Roglič